Kontakt

Výhradné zastúpenie programu Baby Signs pre Českú republiku a Slovensko:

Nuerasoft s.r.o.

sídlo: Srbsko 29, 294 00 Kněžmost

IČ: 27427218
DIČ: CZ27427218
zápis v obchodnom registri pri Mestskom súde v Prahe, oddiel C, vložka 116203                               

Tel: 608 476 041
email: michaela@babysigns.cz
Konateľka: Ing. Michaela Tilton, MBA

Ak máte akékoľvek nápady alebo pripomienky ohľadom našich kurzov, lektoriek alebo programu Baby Signs, radi Vaše názory privítame. Kontaktujte nás prosím emailom: michaela@babysigns.cz

Služby zákazníkom a objednávky:

Renata Rozkovcová
zakaznici@babysigns.cz

Tel: 775 576 041

Obchodné podmienky

Záujemcovia o lektorskú licenciu:

Viac informácií o možnosti stať sa lektorkou.

Príbehy so znakovaním:

Ak sa chcete s nami podeliť o zaujímavé príbehy so znakovaním bábätiek a batoliat, kontaktujte nás pribehy@babysigns.cz

Výhradné zastúpenie pre Slovensko

Hľadáme partnera na Slovensku. V prípade záujmu o výhradné zastúpenie pre programy Baby Signs a Go Kids, prípadne aj SciLearn (scilearn.cz) pre Slovensko, kontaktujte nás.

Povinné oznámenie podľa zákona

V prípade, že dôjde medzi nami a spotrebiteľom ku vzniku spotrebiteľského sporu z kúpnej zmluvy alebo zo zmluvy o poskytovaní služieb, ktorý sa nepodarí vyriešiť vzájomnou dohodou, môže spotrebiteľ podať návrh na mimosúdne riešenie takéhoto sporu určenému subjektu mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov, ktorým je Česká obchodná inšpekcia Ústredný inšpektorát - oddelenie ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2 Email: adr@coi.cz Web: adr.coi.cz  Spotrebiteľ môže využiť taktiež platformu pre riešenie sporov online, ktorá je zriadená Európskou komisiou na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

EET - Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtovný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.