Online kurz znakovania

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli úspešne začať znakovať. Ešte dnes.

Rozumiete svojmu bábätku alebo batoľaťu väčšinu toho, čo potrebuje, ale cítite, že by vám toho chcelo povedať oveľa viac? Váš pocit je správny. Ak rodičia ponúknu dieťaťu možnosť vyjadriť sa ešte predtým ako to dokáže pomocou slov, zistia, aký pestrý a obdivuhodný je svet ich dieťaťa.

Dozviete sa...

  • Ako znakovanie funguje
  • Ako vyberať a učiť znaky
  • Tipy a princípy vedúce k úspechu
  • Čo očakávať a čo robiť, ak...

Získate...

Video seminár

Všetky informácie a názorné ukážky v 7 lekciách.

Podpora lektoriek

Skúsené lektorky pripravené pomôcť kedykoľvek treba.

Pracovné listy

Listy s prehľadným súhrnom prebraných informácií k stiahnutiu.

Videá pre deti

Zábavné a edukačné videá, z ktorých sa deti učia komunikovať.

Knižky

Obrázkové knižky k stiahnutiu a kompletizácii na mieru dieťaťa.

Bonus

Videá a dokumenty na stiahnutie.

Okienko do mysle vášho dieťaťa...

Spýtali sme sa rodičov, čo by sa bez znakov nedozvedeli...

"...v parku znakovala MAČIČKU, aj keď tam žiadna nebola, ale videli sme ju tam včera."

Petra J.

"...nechcela kašu, ale hnevala sa, keď som ju odnášala, potom konečne znakovala HORÚCI a bolo všetko jasné."

Michaela T.

"...ukazoval na kostol a znakoval HVIEZDA, potom som ju uvidela tiež - na kríži."

Jana R.

"...v noci plakala a nič nezaberalo. Potom znakovala BOLÍ pri uchu."

Katka K.

"...v predsieni sa otriasol pes a zazvonily mu známky, ihneď znakovala PES."

Renata K.

"...v zoo ukazoval na slona, ale znakoval VTÁČIK. Potoom som si ho tiež všimla."

Hanka V.

"...v noci sa zobudil s plačom a ukazoval na svojho šaška, už som mu ho chcela podať, keď znakoval BOJÍM SA."

Kate C.

"..u babičky plakala a tak sa jej opýtala, či jej je smutno, ale znakovala HNEVÁM SA a PES. Zobral jej hračku."

Jana A.

"..v aute znakovala HODINY, ktoré tam fakt nemáme, ale boli na ulici asi 20 metrov od nás na stĺpe."

Michaela Š.

Potrebujem kurz?

Naučiť sa správne používať a učiť znaky nie je ťažké, ale rovnako ako pri osvojovaní si nových schopností a zručností, k úspechu je potrebná kvalitná metóda, podpora skúseného lektora a kompletné výukové materiály a nie čriepky informácií (niekedy aj neúplných alebo nesprávnych) pozbieraných na internete.

Neexistuje dieťa, ktoré by sa nenaučilo znakovať, ak rodičia metódu zvládnu.

S nami to zvládnete!

Pripravili sme pre vás online video kurz svetovo najrozšírenejšieho programu znakovania s mnohými materiálmi na stiahnutie, ktoré vám poslúžia ako sprievodca pri vašej ceste k rozvoju komunikácie s vaším dieťaťom. Vybrať si môžete z 3 variant, kde aj tá základná vám poskytne dostatok informácií k tomu, aby ste mohli úspešne znakovať. A pretože nám na vašom úspechu záleží, budete mať po celú dobu kurzu k dispozícii i skúsenú lektorku pre prípad, že budete mať nejaké otázky.

Pre vás i partnera

Za cenu jedného prístupu kurz môžete sledovať aj o svojím partnerom kedykoľvek na to bude mať každý z vás čas. Nie je treba nikam jazdiť ani zaistiť stráženie pre svoje dieťa, stačí si kurz pustiť kedykoľvek budete mať chvíľu čas. Pretože vieme, aké náročné je nájsť si chvíľku pokoja s malým dieťaťom, rozdelili sme video seminár do 7 lekcií, takže ho môžete sledovať postupne aj v kratších úsekoch a vždy sa ľahko a rýchlo vrátite na miesto, kde ste kurz opustili. 

Verzia Basic

Táto základná verzia je vhodná pre každého, kto sa chce dozvedieť všetko potrebné, aby mohol úspešne znakovať. Obsahuje kompletný video seminár, pracovné listy ku každej lekcii, ktoré zhŕňajú celú metódu, princípy a osvedčené pravidlá. Získate tiež prístup k video slovníku, ktorý obsahuje 100 znakov a bonusové materiály, napr. video s najčastejšími otázkami o znakovaní, na ktoré sa rodičia v seminároch pýtajú, dokumenty na stiahnutie (plagáty na znakovanie) a dokument, ktorý vám uľahčí zaznamenanie tohto krásneho obdobia rozvoja reči vášho dieťatka. 

Ak sa rozhodnete začať s touto verziou, je možné si neskôr verziu upgradovať za poplatok 

Tato základní verze je vhodná pro každého, kdo se chce dozvědět vše potřebné, aby mohl úspěšně znakovat. Obsahuje kompletní video seminář, pracovní listy ke každé lekci, které shrnují celou metodu, principy a osvědčená pravidla. Získáte také přístup k video slovníku, který obsahuje 100 znaků a bonusové materiály, jako video s nejčastějšími otázkami o znakování, na které se rodiče v seminářích ptají, dále dokumenty ke stažení, jako plakátky ke znakování, a dokument, který vám usnadní zaznamenání tohohle krásného období rozvoje řeči vašeho miminka.

Pokud se rozhodnete začít s touto verzí, je možné si později verzi upgradovat za poplatek 10 Eur za každú úroveň.

Verzia Plus

Verzia Plus obshauje všetko, čo verzia Basic a naviac materiály, ktoré uplatníte hlavne pri praktickej aplikácii programu u vás doma. Najžiadanejším produktom pre deti sú videá Baby Signs, ktoré boli vytvorené týmom oceneným za multimediálnu produkciu pre deti a autorkami programu s dokonalou znalosťou pozornosti a záujmu bábätiek a batoliat. Preto sú videá pre deti nielen zábavné, ale aj edukačné. V nedávnej štúdii sa ukázalo, že batoľatá sa z týchto videá učia komunikovať pomocou znakov. Súčasťou tejto verzie je video Moje obľúbené znaky obsahujúce 6 znakov.

Video môžete dieťaťu prehrať kedykoľvek a kdekoľvek s pripojením na internet. Takže ak budete sedieť v čakárni u detského lekára, toto video na vašom telefóne môže pomôcť prekonať čakania alebo zaistiť pokojnú jazdu autom.

Súčasťou sú aj 4 knižky Riekanky a spievanky na znakovanie 1 na stiahnutie s návodom ich kompletizácie. Témy: Náš deň, Svet okolo nás, Zvieratká 1, Zima.

Ako bonus je v tejto verzii aj záznam webinára Sila detského poprvé z cyklu večery pre rodičov o dôležitosti prvých 3 rokov v živote dieťaťa.

Ak sa rozhodnete začať s touto verziou, je možné si neskôr verziu upgradovať za poplatok 10 Eur.

Verzia Premium

Verzia Premium obsahuje všetko, čo Basic a Plus a naviac ďalšie video pre deti Moje prvé znaky obsahujúce 6 znakov.

Súčasťou sú tiež 4 knižky Riekanky a spievanky na znakovanie 2 na stiahnutie s návodom ich kompletizácie. Témy: Hráme sa, Spievame si, Zvieratká 2, Vianoce.

Ako bonus je v tejto verzii aj záznam webinára Detská myseľ z cyklu večery pre rodičov o dôležitosti prvých 3 rokov v živote dieťaťa a o tom, akú rolu hrá vhodné prostredie.

Objednajte a začnite hneď...

Vyberte variantu - ak sa rozhodnete pre Basic, je možné kedykoľvek prikúpiť vyššiu verziu za 10 Eur za každú úroveň.

Basic
19 EUR
na rok
Video seminár pre rodičov
Podpora skúseného lektora
Pracovné listy na stiahnutie
Video slovník 100 znakov
Bonusové materiály
Plus
26 EUR
na rok
Verzia Basic
Video pre deti Moje obľúbené znaky v Čj a Aj
Riekanky a spievanky na znakovanie - Sada I
Webinár Sila detského poprvé
Premium
34 EUR
na rok
Verzia Basic a Plus
Video pre deti Moje prvé znaky v Čj a Aj
Riekanky a spievanky na znakovanie - Sada II
Webinár Detská myseľ

Ukážky z videí a knižiek pre deti  - len vo verziách Plus a Premium

Ukážka v češtine
Ukážka z knižky Riekanky a spievanky - Zvieratá 2
Ukážka v angličtine
Ukážka z knižky Riekanky a spievanky - Zima

Ukážka kompletizácie leporela na stiahnutie. V každej sade sú 4 knižky. 

Súčasťou verzie Plus: Náš deň, Svet okolo nás, Zvieratká 1, Zima.

Súčasťou verzie Premium: Hráme sa, Spievame si, Zvieratká 2, Vianoce.

Inšpirácie od mamičiek ako knižky kompletizovať...

Objednávka

Ak si zvolíte platbu kartou, môžete kurz absolvovať ihneď. Po pripísaní platby sa automaticky zašlú prístupové údaje.

UPOZORNENIE: KURZ I MATERIÁLY NA STIAHNUTIE SÚ LEN V ČESKOM JAZYKU.

UPOZORNENIE: KURZ I MATERIÁLY NA STIAHNUTIE SÚ LEN V ČESKOM JAZYKU.

Časté otázky

V akom veku dieťaťa má zmysel začať znakovať?

Začať môžete kedykoľvek po narodení, ideálnym časom je vek 6 mesiacov, nakoľko je to obdobie, kedy dieťa viac začína prejavovať záujem o veci okolo seba a pomocou znakovania začať komunikovať. Takže pre rodičov je ideálne, ak kurz absolvujú kedykoľvek pred 6. mesiacom veku dieťaťa.

Množstvo rodičov však začína neskôr, niektorí dokonca v dobe, kedy si začínajú robiť starosti o rozvoj komunikačných schopností svojho dieťaťa a aj tým znakovanie môže pomôcť. Jedna štúdia dokonca ukázala, že znakovanie je vhodné ako intervencia pre deti s oneskoreným vývojom reči - skúmala dvojročné deti, ktoré ešte nehovorili. Deti, ktoré začali znakovať, dobehli svojich vrstovníkov v priebehu 8 mesiacov. Ďalšie dve (neznakujúce) skupiny preukazovali aj naďalej známky oneskorenia. 

Vo všeobecnosti...znakovanie má význam a prínos aj pre deti, ktoré už začínajú hovoriť, pokiaľ stále existujú výrazy, o ktorým by dieťa malo záujem komunikovať a nie je toho schopné pomocou slov.

Prístup k semináru a videám pre deti získam na rok a čo potom?

Prístup k semináru a všetkým materiálom je na 1 rok, čo je viac ako dostatok času na dokonalé zvládnutie metodiky a naučenia sa znakov z videoslovníka. Ak si ale objednáte verziu Plus alebo Premium, získate tiež prístup k videám pre deti, ktoré si deti často obľúbia a chcú ich sledovať až do veku 3 rokov a to nielen v českom, ale aj v anglickom jazyku. Myslíme na to a pokiaľ budete mať záujem, umožníme vám predĺženie prístupu k týmto videám o ďalší rok za symbolickú cenu 4 Eurá (cena za predĺženie je rovnaká či máte prístup k 1 alebo 2 videám). 

Máte ďalšiu otázku?

Neváhajte ma kontaktovať na michaela@babysigns.cz.

Prihlásenie do kurzu - ak už máte zákupený prístup k programu, stačí sa tu prihlásiť do kurzu s prihlasovacími údajmi, ktoré vám boli zaslané mailom. Ak ste zabudli heslo, nevadí, kliknite na "zabudnuté heslo" a program vám zašle nové.